45.Maraton Dębno przeszedł do historii.

09.04.2018

Kolejny 45.Maraton Dębno przeszedł do historii. Ukończyło go 2292 osoby.
Zwyciężył 1. David Kiprono Metto (KEN)  z czasem 2:14:48, drugi był Boniface Nduwa (KEN) – 2:16:21 a trzecie miejsce zajął Vladislav Pramau (BLR) – 2:17:16.
Wśród kobiet pierwsza była Somava Iryna (BLR) - 2:39:06, druga Chemisto Materbo Ruth (KEN) – 2:44:01, a trzecie miejsce zajęła Jepkosgej Kimutaj Helen (KEN) – 2:44:27.

W rozegranych 38. Mistrzostwach Polski Kobiet zwyciężyła Karolina Pilarska – 2:49:06, a kolejne miejsca zajęły: Karolina Waśniewska – 2:49:34 i Arleta Meloch – 2:49:51.

Komitet Organizacyjny składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom biorącym udział przy organizacji tej wielkiej sportowej imprezy. Szczególne podziękowania składamy zawodnikom, którzy przyjęli nasze zaproszenie i stworzyli ten niezapomniany spektakl.

Dziękujemy również kibicom za gorący doping i niesamowitą atmosferę na trasie biegu.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i zapraszamy na kolejny 46. Maraton Dębno, który odbędzie się 7 kwietnia 2019 roku.