49. Maraton Dębno i ALAB Sport łączą siły.

14.04.2023

49. Maraton Dębno i ALAB Sport łączą siły.

Już w najbliższą niedzielę, 16 kwietnia odbędzie się 49. Maraton Dębno, który jest najstarszym oraz jednym z najszybszych biegów maratońskich w Polsce. Wydarzenie to jest nie tylko tradycją, ale również bardzo szybką trasą, na której wielu maratończyków cieszyło się z nowych rekordów życiowych. Na kilka dni przed startem, organizatorzy pochwalili się nowym, strategicznym partnerem. 
https://bieganie.pl/sport/49-maraton-debno-i-alab-sport-lacza-sily/

 

Firma ALAB Sport, która postanowiła zaangażować się w tegoroczną edycję maratonu w Dębnie,  to obecnie jedyna w Polsce platforma pozwalająca na optymalny dobór badań laboratoryjnych osobom uprawiającym aktywność fizyczną. Jest ona przeznaczona zarówno dla sportowców zawodowych, jak i amatorów trenujących rekreacyjnie. Pozwala na dobór optymalnego pakietu badań laboratoryjnych w zależności od rodzaju uprawianego sportu, intensywności wysiłku oraz płci. Platforma została stworzona przez specjalistów diagnostyki laboratoryjnej z ALAB laboratoria oraz lekarzy sportowych w oparciu o najbardziej aktualne rekomendacje medyczne.

Alab Sport chcąc wspomagać bezpieczne uprawianie sportu nastawionego na poprawianie wyników, utrzymanie optymalnej formy zdrowotnej oraz dobrego samopoczucia nagrodzi pierwszą trójkę kobiet i mężczyzn na mecie 49. Maratonu Dębno voucherami o wartości 1750 zł. Uhonorowani zostaną również najlepsi zawodnicy imprezy towarzyszącej, czyli Maratońskiej Dziesiątki.

Co równie istotne,  ALAB Sport przygotuje kody zniżkowe na badania diagnostyczne dla wszystkich biegaczy startujących w Dębnie. Warto dodać, że strony nie wykluczają dłuższej strategicznej współpracy przy nadchodzącym jubileuszu 50-lecia maratonu w Dębnie, w ramach której ALAB Sport w celu optymalnego przygotowania się do startu, miałby stworzyć możliwość monitorowania i analizy parametrów krwi dla uczestników maratonu.

Jak podkreśla Dyrektor ds. Komercyjnych ALAB laboratoria Łukasz Fraszka:
„Podczas tegorocznego Dębno Maraton, ALAB laboratoria będzie jako partner towarzyszył dumnie zawodnikom – zarówno zawodowcom, jak i amatorom, na linii startu. Naszą obecnością podczas wydarzenia chcemy uświadamiać, jak ważna jest dbałość o zdrowie. Sprofilowane pakiety badań z oferty ALAB Sport, które trafią do zwycięzców, pozwolą nie tylko na wgląd w stan fizjologiczny i odżywienie ich organizmu, ale także przeprowadzenie badań identyfikujących i eliminujących u podstaw potencjalne przetrenowanie, choroby lub kontuzje. Naszą misją jest edukowanie, że świadome uprawianie sportu, poprzedzone analizą stanu zdrowia, to pewność, że postępom osiąganym dzięki aktywności fizycznej wtóruje także zdrowy organizm. Jesteśmy przekonani, że sport i zdrowie idą ze sobą w parze. Aby mieć tę pewność, wszystkim startującym przekazujemy w pakiecie sportowym vouchery zniżkowe na badania na platformie www.alabsport.pl. ”

Podczas Dębno Maraton, ALAB laboratoria biegnie razem z Wami! Do zobaczenia!

Partnerem 49. Maraton Dębno są również: New Balance, AirZone oraz Bieganie.pl

 

Aktualność

Zmiany w regulaminie 50.Maratonu Dębno 2024.

17.10.2023

Zmiany w regulaminie 50.Maratonu Dębno 2024. Informujemy, że zgodni...

Aktualność

Pięćdziesiąt rozmów na 50. Maraton Dębno – Petra Pastorová

01.09.2023

 „Pięćdziesiąt rozmów na pięćdziesiątą edycję Marato...

Aktualność

Pięćdziesiąt rozmów na 50. Maraton Dębno – Cosmas Kyeva Mutuku

28.08.2023

Przypominamy, że tylko do 30 września opłata startowa wynosi 150 zł a ...

Aktualność

Pięćdziesiąt rozmów na 50. Maraton Dębno – Agnieszka Gortel-Maciuk

24.08.2023

Dziś prezentujemy kolejny fragment cyklu: „Pięćdziesiąt rozm&oac...