6. Mistrzostwa Nauczycieli w Maratonie

13.03.2019

6. Mistrzostwa Nauczycieli w Maratonie
W ramach organizowanego od 46 lat Dębnowskiego Maratonu, w tym roku odbędą się 6. Mistrzostwa Polski Nauczycieli Maratonie.
Każdego roku do naszego miasteczka zapraszamy nauczycieli i pracowników oświaty ze wszystkich zakątków Polski. 

Organizatorzy są otwarci i gotowi by pomóc każdemu z Was ustanowić swój własny rekord życiowy, poprawić swój wynik albo zdobyć jeden z elementów Korony Maratonów. Każdy biegacz ma swój własny cel, który może osiągnąć, do czego serdecznie zachęcamy. 

Mieszkańcy naszego miasteczka gminy na całej trasie biegu wspierają dopingiem i pomocą. W czasie biegu panuje fantastyczna atmosfera, którą koniecznie trzeba poczuć, żeby móc się przekonać, jak ważna jest współpraca i pomoc koleżeńska oraz jak fantastycznie możemy integrować swoje środowisko.

Naszym celem, jako współorganizatorów, jest stworzenie Wam takich warunków, by każdy poczuł się dobrze, jak u siebie, wśród przyjaciół, był zauważony, czuł przyjacielską atmosferę i prozaicznie był dobrze nakarmiony.

Rokrocznie na mistrzostwach gościmy ponad 100 maratończyków. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe nagrody. Oprócz nagród mamy dla wszystkich uczestników coś bardzo cennego, czego nie da się zmierzyć, poczucie wspólnoty i przyjemność bycia razem. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w maratonie. Zawarcia nowych, ciekawych znajomości, przyjaźni i poczucia godności, że jesteśmy pracownikami oświaty i mamy swoje mistrzostwa!

Czekamy na Was na trasach biegu, w biurze, przy podawaniu posiłków, gdyż jesteśmy współorganizatorami najstarszego Maratonu w Polsce.

Czekamy na Was!

Związek Nauczycielstwa Polskiego 

PS.

Zapraszamy również w przeddzień maratonu do udziału w biegu Dla dziecka i dorosłego.

 

Prezes Oddziału w Dębnie, Irena Borysewicz

Aktualność

Wyniki 46.Maratonu Dębno

30.04.2019

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami 46.Maratonu Dębno 2019. ...

Aktualność

46.Maraton Dębno przeszedł do historii.

08.04.2019

Kolejny 46.Maraton Dębno przeszedł do historii. Ukończyło go 2294 ...

Aktualność

NIEOFICJALNE WYNIKI 46.MARATONU DĘBNO

06.04.2019

NIEOFICJALNE WYNIKI 46.MARATONU DĘBNO.. ...

Aktualność

Diamant PRO Sport

01.04.2019

W pakietach startowych znajdziecie nowość marki DIAMANT - żel energety...