Maratońska Dziesiątka

04.11.2022

Maratońska Dziesiątka

Maratońska Dziesiątka to nowy projekt realizowany wraz z 49. Maratonem Dębno 2023. Bieg ma być organizowany cyklicznie, jako bieg towarzyszący z każdej kolejnej edycji maratonu. Jeśli nie czujesz się na siłach by już dziś pokonać dystans maratoński, ale marzysz by stać się częścią wyjątkowego wydarzenia i nie masz jeszcze pomysłu na pierwszy wiosenny start, to Maratońska Dziesiątka jest idealnym pomysłem.

Start Maratońskiej Dziesiątki odbędzie się wraz ze startem 49. Maratonu Dębno 2023. Dzięki temu będziesz mógł poczuć atmosferę towarzyszącą uczestnikom tego wydarzenia i stać się częścią najstarszego biegu w Polsce.

Trasa Maratońskiej Dziesiątki składająca się z dwóch pętli małych maratonu przebiegać będzie ulicami Dębna. To znakomita okazja to zwiedzenia kolebki polskiego maratonu. Płaska trasa sprzyjać będzie osiąganiu rekordowych wyników. Obecność na linii startu zaproszonych gwiazd maratonu spowoduje, że bieg będzie jeszcze przyjemniejszy. Na mecie zaś czekać będzie na Ciebie oryginalny medal.

Jeśli więc nie masz pomysłu na pierwszy wiosenny start, chcesz wrócić do biegania lub marzysz o pierwszym medalu i rozpoczęciu biegowej przygody to zapraszamy Cię już dziś! Nie zwlekaj i zapisz się na Maratońską Dziesiątkę i spędź oryginalnie kwietniową niedzielę!

Więcej szczegółów wkrótce!

 
Aktualność

Orły Biegowe

08.11.2022

W 2023 roku wraz z Grodziskim Półmaratonem „Słowaka&rdquo...

Aktualność

Sztafeta Maraton Dębno

06.11.2022

Sztafeta Maraton Dębno Po kilku latach przerwy wracamy do rywalizac...

Aktualność

49. Maraton Dębno 2023

02.11.2022

Drodzy Biegacze! Pragniemy poinformować, że trwają prace nad regula...

Aktualność

48.Maraton Dębno przeszedł do historii.

11.04.2022

Za nami 48. Maraton Dębno i równocześnie wielkie wyzwanie związ...